Privatumo politika Spausdinti

Siekdami įrodyti savo tvirtą nuostatą ginti lankytojų privatumą, mes viešai atskleidžiame šioje svetainėje naudojamus informacijos rinkimo ir platinimo metodus.

Administruodami interneto svetainę bei diagnozuodami sutrikimus svetainės serverio darbe, galime naudoti lankytojų kompiuterių IP adresus. Taip daro absoliučios daugumos interneto serverių administratoriai. IP adresas taip pat gali būti panaudotas identifikuojant lankytoją ir renkant įvairią demografinę informaciją. Panaudodami slapukus (angl. cookies), galime pateikti lankytojų interesams specialiai pritaikytą turinį ir išsaugoti jų šios svetainės lankymo istoriją.

Šioje svetainėje pateikiamose formose lankytojų gali būti prašoma pateikti asmeninę informaciją (pavyzdžiui, nurodyti vardą, savo telefono numerį, el. pašto adresą) bei demografinius duomenis (pavyzdžiui, amžių ar lytį). Lankytojo asmeniniai duomenys gali būti panaudoti tuo atveju, jei mums būtinai reikėtų su juo susisiekti. Renkami demografiniai duomenys taip pat gali būti naudojami siekiant svetainę geriau pritaikyti konkretaus lankytojo poreikiams, demonstruoti specialiai pagal jo poreikius atrinktą turinį. Lankytojas gali reikalauti nutraukti jo asmens duomenų tvarkymą, išsiųsdamas žinutę adresu info@ramuva.lt.

Šioje svetainėje yra nuorodų į kitų asmenų, įmonių ar organizacijų interneto tinklalapius. Mes nesame atsakingi už tokių interneto tinklalapių turinį ar jų naudojamus privatumo užtikrinimo metodus.

Apie šios svetainės lankytojus surinkti duomenys yra saugomi nuo praradimo, neleistino naudojimo ir pakeitimų. Pagal savo duomenų apsaugą apibrėžiančius susitarimus, mes įsipareigojame trečiosioms šalims neatskleisti ir neplatinti darbo vietoje gaunamos informacijos apie svetainės lankytojus. Patalpa, kurioje laikomi surinkti duomenys, yra fiziškai apsaugota nuo pašalinių asmenų prieigos. Šios svetainės lankytojų duomenis sauganti duomenų bazė yra apsaugota nuo neleistinos prieigos per kompiuterinius tinklus.

Jei dėl šio privatumo politikos aprašymo ar šios svetainės lankomumo duomenų rinkimo ir naudojimo metodų Jums iškiltų klausimų, maloniai prašome susisiekti su mumis el. paštu info@ramuva.lt.