2007 m. PDF Spausdinti El. paštas


Knygos ir kiti leidiniai

Venantas Mačiekus: Mokslinė ir kultūrinė veikla. [Septyniasdešimtmečiui skirtas biobibliografinis leidinys: ekspedicijos, išleistos knygos, periodikoje skelbti straipsniai] – V.: Versmė, 2007. – 24 p. : iliustr.


Publikacijos moksliniuose žurnaluose

Kadžytė, Gražina. Iš giliųjų ramuvos versmių: Venantui Mačiekui – 70. Tautosakos darbai, T. XXXIV. Vilnius: Lietuvių literatūros ir tautosakos institutas, 2007. P. 318–322. (Sukaktys)


Straipsniai periodikoje

Griškevičius, Gediminas. „Lietuvos išgama nebūsiu“ : [Rašinys apie ramuviškį Rimantą Kasparą, ankstį mirusį gabų lituanistą – poetą, satyriką, literatūros kritiką]. XXI amžius, 2007, rugpjūčio 1. Iliustr.

Iš pokalbių su Romualdu Ozolu: 7–8 dešimtmečio dvasinės erdvės / Kalbėjosi Saulė Matulevičienė : [Prisiminimai apie VU kraštotyrininkų ramuvą, ekspediciją Dūkštose 1970 metais: „Ramuva“, kaip aš suprantu, iš pat pradžių yra grynai etnologinis – ne etnografinis, o etnologinis judėjimas. Ne faktus fiksuojantis, o dvasią atkurti bandantis. Ir tą bandomą atkurti gyvenimo būdą siekiantis padaryti savo gyvenimo būdu. Tai buvo kaip tik tai, dėl ko aš ir pritapau.“]. Liaudies kultūra, 2007, Nr. 5, p. 45–53. Iliustr.: Romualdo Ozolo nuotr. (Atmintis)

...